piątek, 5 października 2012

Sylwia i Andrzej

Prezentów ciąg dalszy. Tym razem to ten z piątku.

Jest to szkatułka na biżuterię w troszeczkę dziecinny wzór. Widać że Syl zna mnie z tej strony, że lubię biżuterie, a choć mam już ją gdzie trzymać, no cóż...  :P Jak przybędzie coś nowego to tam zamieszka ;)

Na chwilę obecną kompletnie nie wiem co tam wsadzić, ani gdzie ją ulokować... Jest duża i nie mieści się na mojej półce :( Mam nadzieję na szybkie wykombinowanie czegoś, gdzie mogłabym ją położyć i się nią cieszyć ;)

E: Oczywiście nie muszę chyba pisać, że bardzo dziękuję za prezent, który jest dopasowany do moich zainteresowań ;) :E

Jest to kolorowy akcent w moim czerwono-czarnym pokoju z dziwnymi brązowymi szafami...
Teraz są tam tylko moje pierścionki, fioletowy łańcuszek z tej notki, perełki ze sweterka i puzzel z Fundacji DKMS.

Teraz foto :


Zapraszam serdecznie do rejestrowania się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych - tutaj 

Fundacja DKMS ma jedna misję: znalezienie jak najwiekszej liczby dawców dla tych, którzy chorują na białaczkę. Ty też możesz uratować komuś życie! Przyłącz się do walki z białaczką. Dla większości chorych na białaczkę, jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczep zdrowych komórek macierzystych od „genetycznego bliźniaka“.

Pozdrawiam ;)
+ Obserwujcie ;D

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jestem zarejestrowana jako potencjalny dawca, czyli jeszcze nie znaleźli mojego 'bliźniaka' któremu mogłabym pomóc :D

   Usuń
  2. Jesteś jednak egoistką totalną... jak ty możesz pisać takie rzeczy... twoi znajomi dali ci prezent a ty na blogu dajesz "Jest to szkatułka na biżuterię w troszeczkę dziecinny wzór" (a czy wsyztsko ma być poważne? napewno znajomi mają większe poczucie humoru niż ty).. tym podważasz dobrą intencje znajomych... jesteś niegrzeczna...

   Usuń
  3. Dziękuję za szczery komentarz, tak może i jestem trochę egoistyczna. Poza tym co w tym złego, iż jest dziecinna? Podoba mi się, że jest kolorowa ;) Poza tym nie każdy lubi być jak cukierkowa Doda czy inne gwiazdki.
   A moi znajomi nie powinni się obrazić za szczerość. Przecież widać iż skrzyneczka (szkatułka) pasuje dla dziewczynek w wieku od 3 do 100 lat ;) oczywiście jeśli lubi się biżuterię.
   PS. W internecie jeśli jesteś anonimem łatwo Ci prawdę powiedzieć, a może czas mówić to co się myśli pod swoim imieniem?

   Usuń
  4. masz racje... łatwo pod anonimem powiedzieć prawde, ale lepiej taka forma niż zachowanie sie 20-latki jak rozkapryszona gimnazjalistka... bo gdybyś miala kulture to byś z grzeczności skomplementowała prezent dobrze wiedząc że znajomi to przeczytają i napewno miło im się nie zrobiło; akurat nie tylko w tym wpisie zauważyłam twoje egoistyczne zachowanie

   Usuń