środa, 9 października 2013

All in one - mix post

1.  Pytanie czy jak odbieracie telefon a tam miła pani "dzień dobry bla bla bla" to słuchacie co ma Wam do powiedzenia czy od razu odkładacie słuchawkę? A jak już słuchacie czy trafiają do Was ich argumenty??
Pytanie wyszło z tego, że od piątku będę miała właśnie taką robotę, więc jak zadzwoni do Was jakaś pani Edyta to posłuchajcie ;) W związku z tym że będę mieć pracę może mnie być mniej na blogu, ale postaram się codziennie oglądać Wasze ;)

2.  Dostałam dziś ogromny karton a w nim malutka zawartość, co to jest dowiecie się w najbliższych dniach :)

3. Macie jakieś pomysły na organizacje kosmetyków? Moje na razie mają takie mieszkanka, ale chcę coś ładniejszego i bardziej praktycznego :)

4. Ostatnie grzybobranie a tam duuużo takich grzybów, ale oczywiście ich nie zbierałam ;) :

5.  Przypominam, że możecie na mnie głosować o TU na facebooku wpisując w komentarz krótkie acz treściwe "B" ;) Może się pokuszę o małą niespodziankę dla osób głosujących ;) Pamiętajcie 'B'!


Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. na ten bajzel z kosmetykami jest jeden łatwy sposób, skoro masz pojemniki, do wytnij z kartonu paski i ułóż w taki sposób by każdy kosmetyk był w innej przegródce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety przeważnie szybko kończę takie telefony :( powodzenia w pracy :) a co do kosmetyków, to mam takie metalowe pudełko z wyciąganymi półeczkami, bardzo fajna i praktyczna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. segregacja kosmetyków.. hm, u mnie z tym ciężko bo i tak wszystko po kilku dniach jest 'porozwalane' :D Ale tak jak piszą dziewczyny wyżej chyba najlepszym rozwiązaniem będą jakieś pudełka :)
  zagłosowałam na pazurki B :D :))

  OdpowiedzUsuń
 4. no ja niestety kończę zaraz takie telefony, bo zaczynają się już od 8, czasem jeszcze o 20 i to w sobotę również. A często jest ich parę dziennie, więc mam straszne nerwy.. ja mam raczej misz masz kosmetyków - wszystko w szafce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Słucham oj słucham bo rozumiem, że to kogoś praca. Ale z czasem staje się to męczące :D
  a na organizacje kosmetyków moim rozwiązaniem są szufladki lub przegródki w szufladzie :)

  OdpowiedzUsuń