poniedziałek, 31 marca 2014

Rozdanie - Secret Box

I przyszedł czas na rozdanie :) Na pewno się cieszycie ;D

Jednak postanowiłam Wam to troszkę utrudnić :P Po pierwsze odpowiedź na pytanie, kolejnym 'utrudnieniem' jest formularz - po raz pierwszy u mnie.

Kilka nudnych statystyk:
Jest Was tu 277 > oglądaliście bloga prawie 27 tysięcy razy > zostawiliście 1632 komentarzy > a postów dla Was zrobiłam 251 :D

Najczęściej oglądanym wpisem był ten o Drugim spotkaniu blogerek z Rybnika oraz ten o Współpracy z Sammy Dress, a także ten o matowej pomadce Manhattan 31S

Najczęściej na mój blog odsyłały polskie-lakieromaniaczki.blogspot.com/, google oraz facebook.

Mój blog odwiedzają osoby z Polski, USA, Rosji, Niemiec, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Srebii i Irlandii (inne kraje też, ale mniej)

Bannerek:

REGULAMIN:
Organizatorem rozdania jest blog: http://ed-like.blogspot.com/
Trzeba być publicznym obserwatorem bloga, Polubić na FB lub zaobserwować G+
(Ta alternatywa dlatego, że blogger szaleje i niektórzy nie mogą obserwować nawet przez listę czytelniczą która ma limit 300 obserwowanych blogów).
Należy odpowiedzieć na jedno pytanie, które znajduję się w formularzu zgłoszeniowym i to właśnie najlepsza odpowiedź wygra Secret Box'a
Trzeba umieścić banner konkursowy na pasku bocznym, w zakładce z konkursami, w poście na blogu, udostępnić na Fb lub G+.
Rozdanie trwa od 31.03 do 25.04 do północy, a wyniki pojawią się najpóźniej 30.04
Zgłaszając chęć udziału w rozdaniu przyjmujesz warunki Regulaminu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych.
Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
Candy jedynie dla osób aktywnie blogujących, Anonimom oraz osobom posiadającym bloga jedynie dla udziału w zabawach dziękuję (nie będę brała takich osób pod uwagę podczas losowania).
Rozdanie odbędzie się przy udziale minimum 30 osób.


Serdecznie zapraszam do udziału!!
Dziękuję i pozdrawiam!!


[edit] Dodam, że wartość Seret Box'a przekracza 100 zł ;)

4 komentarze:

 1. FB, G+ i blogger - wybrać z tego co najmniej jedno tak? czy FB jest obowiązkowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. GFC (blogger) lub FB lub G+, jeśli nie masz facebooka to napisz 'nie mam fb', ale ja na moim blogowym fb dodaje tylko linki do postów (czy tak widzi to mało osób przez politykę fb ;( )

   Usuń
  2. rozumiem, dziękuję :)

   Usuń